KARIERA

Proces rekrutacyjny w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym
ROKITA SERVICE jest kilkuetapowy i uzależniony od specyfiki stanowiska na które poszukujemy pracownika. Zatrudniamy na stanowiskach wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy kandydat przed podpisaniem umowy o pracę musi uzyskać opinię o niekaralności z Centralnego Rejestru Skazanych oraz przedstawić zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku o które się ubiega.

Przed rozpoczęciem pracy każdy z naszych pracowników zostaje przygotowany do wykonywania swoich obowiązków. W tym celu zapewniamy pracownikom szkolenia BHP, PPOŻ oraz szkolenia obiektowe, pod katem specyfiki danego obiektu i szczególnych wymagań klienta. Dodatkowo każdy z pracowników może podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w organizowanych przez naszą firmę szkoleniach.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym.

OFERTY PRACY:

MANAGER OCHRONY

Miejsce pracy:

Warszawa i okolice

Zadania:

- nadzorowanie kontraktów prowadzonych na podległym obszarze,
- realizacja polityki firmy w zakresie usług ochrony fizycznej i mienia,
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

Wymagania:

- wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

- stabilną i interesującą pracę,
- możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży,
- szkolenia zawodowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

PRACOWNIK OCHRONY

województwo Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie

Wymagania:

- niekaralności,
- ukończonych 18 lat,
- zdyscyplinowania, zaangażowania i komunikatywności.

Oferujemy:

- dogodną formę zatrudnienia:

      - na umowę o pracę,

      - w niepełnym wymiarze czasu pracy,
      - na umowę zlecenia
- bardzo dobre warunki socjalne,

TAGI: ochrona, osób, lubelskie, mazowieckie, łódzkie, firma ochroniarska, monitoring, warszawa, lublin, łódź, rokita, service, alarm, otwock, mińsk mazowiecki, łuków, lubartów, legionów, siedlce, parczew, łęczna, piotrków mazowiecki, sieradz, ryki, garwolin.